Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Protipožární dveře Sapeli

Požární uzávěry Sapeli se skládají z protipožárních dveří Sapeli, které mohou být osazeny v protipožární obložkové zárubni Sapeli, protipožární rámové prosklené stěně Sapeli nebo kovové zárubni, která ovšem splňuje právně i fyzicky veškeré náležitosti pro požární uzávěr dané odolnosti. Požární uzávěry Sapeli jsou odzkoušené pro osazení jak do lehkých montovaných konstrukcí (např. protipožární sádrokartonové), tak i do tuhých (např. zděných) konstrukcí. Tyto uzávěry Sapeli lze současně s protipožární odolností (EI (EW) 30 DP3; EI (EW) 15 DP3) dodávat i s odolností kouřotěsnou (Sa i Sm), zvukově–izolační (až 37 dB) a provedení Klima (až odolnost Klima III).

Protipožární výrobky Sapeli si zachovávají design jednotlivých modelových řad výrobků. Dveře protipožární jsou vyráběny ve všech modelových řadách a odpovídajících površích mimo všech modelů* Harmonie, Kubika, Kuk i všech dveří z masivu a prosklených modelů Karolína, Klára a Varianta 41, 42 a 45 (plné dveře Swing, Sport a Domino jsou ceněny jako prosklené modely). Obložkové protipožární zárubně s polodrážkou jsou dodávány v modelové řadě Normal a Obtus v odpovídajících površích danému modelu.

Prosklené protipožární stěny Sapeli jsou dodávány pouze v rámové konstrukci ve všech povrchových úpravách odpovídajících tomuto typu výrobku. Všechny výrobky a ceny jsou uváděny v tzv. bytovém provedení tj. výrobky určené pro nižší až střední zátěž. Za uvedený příplatek je možné vyrobit i uzávěry tzv. objektové, jejichž konstrukce je vhodná do objektů se střední až vysokou zátěží.

Odolnost protipožárních dveří

Potipožární plné dveře a obložkové zárubně SAPELI (EI (EW) SC 30 DP3 – standardní výroba)
Potipožární prosklené dveře a rámové prosklené stěny (EI (EW) SC 30 DP3 – standardní výroba, EI (EW) SC 15 DP3 – na objednávku)

Zkouška protipožárních dveří

Protipožární dveře - zkouška Protipožární dveře - zkouška Protipožární dveře - zkouška

Katalogy ke stažení

Katalog Sapeli (pdf, 15 MB)
Katalog Sapglass (pdf, 7 MB)
Katalog skel Sapeli (pdf, 26 MB)

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top