Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Protipožární dveře Sapeli

Požární uzávěry Sapeli se skládají z protipožárních dveří Sapeli, které mohou být osazeny v protipožární obložkové zárubni Sapeli, protipožární rámové prosklené stěně Sapeli nebo kovové zárubni, která ovšem splňuje právně i fyzicky veškeré náležitosti pro požární uzávěr dané odolnosti. Požární uzávěry Sapeli jsou odzkoušené pro osazení jak do lehkých montovaných konstrukcí (např. protipožární sádrokartonové), tak i do tuhých (např. zděných) konstrukcí. Tyto uzávěry Sapeli lze současně s protipožární odolností (EI (EW) 30 DP3; EI (EW) 15 DP3) dodávat i s odolností kouřotěsnou (Sa i Sm), zvukově–izolační (až 37 dB) a provedení Klima (až odolnost Klima III).

Protipožární výrobky Sapeli si zachovávají design jednotlivých modelových řad výrobků. Dveře protipožární jsou vyráběny ve všech modelových řadách a odpovídajících površích mimo všech modelů* Harmonie, Kubika, Kuk i všech dveří z masivu a prosklených modelů Karolína, Klára a Varianta 41, 42 a 45 (plné dveře Swing, Sport a Domino jsou ceněny jako prosklené modely). Obložkové protipožární zárubně s polodrážkou jsou dodávány v modelové řadě Normal a Obtus v odpovídajících površích danému modelu.

Prosklené protipožární stěny Sapeli jsou dodávány pouze v rámové konstrukci ve všech povrchových úpravách odpovídajících tomuto typu výrobku. Všechny výrobky a ceny jsou uváděny v tzv. bytovém provedení tj. výrobky určené pro nižší až střední zátěž. Za uvedený příplatek je možné vyrobit i uzávěry tzv. objektové, jejichž konstrukce je vhodná do objektů se střední až vysokou zátěží.

Odolnost protipožárních dveří

Potipožární plné dveře a obložkové zárubně SAPELI (EI (EW) SC 30 DP3 – standardní výroba)
Potipožární prosklené dveře a rámové prosklené stěny (EI (EW) SC 30 DP3 – standardní výroba, EI (EW) SC 15 DP3 – na objednávku)

Zkouška protipožárních dveří

Protipožární dveře - zkouška Protipožární dveře - zkouška Protipožární dveře - zkouška

Katalogy ke stažení

Katalog Sapeli (pdf, 15 MB)
Katalog Sapglass (pdf, 7 MB)
Katalog skel Sapeli (pdf, 26 MB)

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.