Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Showroom Sapeli

Firma Studio Interier byla založena Tomášem Janíčkem a působí na českém trhu již od roku 1999. Jsme firmou "rodinného typu" a na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník. Hlavním předmětem naší činnosti je dodávka a montáž dveří a zárubní SAPELI, skleněných stěn a dveří SAPGLASS s pískovaným nebo gravírovaným motivem. Samozřejmostí je kvalitní záruční i pozáruční servis.

Navštivte také náš e-shop, kde pořídíte stavební pouzdra JAP a skryté bezobložkové zárubně JAP za internetové ceny s dopravou po celé České republice zdarma!

Těšíme se na Vaši návštěvu našeho showroomu v Mladé Boleslavi, kde si prohlédnete ve dvou patrech přes 120 vzorových dveří včetně kompletního sortimentu dveřního kování M&T.
Certifikát Sapeli

Proč přijet k nám?

Showroom s největším výběrem dveří Sapeli
Spousta variant skleněných dveří Sapglass
Kompletní sortiment stavebních pouzder JAP
Zapůjčení dekorů a barev dveří ZDARMA
Pomoc při sladění dveří a interiéru ZDARMA
Káva, čaj a dobrá nálada k návštěvě ZDARMA

Jak to u nás vypadá

Projděte si showroom

Co říkají naši zákazníci?

Dobrý den všem, kdo shání firmu pro nové dveře do svého bytu a domu. Musím velice chválit firmu pana Janíčka a jeho kolegů, až po montéry, kteří montují dveře. Na začátku nás překvapil přístup, odbornost, komunikace a i dobré rady, které zachycují váš rozpočet, se kterým přistupujete k zakázce. Dále bych rád poděkoval panu Machovi a jeho kolegovi, který provádí montáž. Vše s vámi projde, vysvětlí a předá odborné rady. Za mě vše proběhlo na jedničku, takto bych si to rád někdy představil i u jiných firem. Ještě jednou bych rád poděkoval panu Janíčkovi a jeho týmu.
Radek Štěpánek, Kněžmost / Sapeli Elegant
Vybírali jsme dveře pro náš nový dům a Studio interier Janiček byl od začátku favorit. Získal si nás přístupem milé paní Dlaskové na prodejně, kde nám bylo vše ukázáno, vysvětleno a případně doporučeno, tak i poměrem ceny vs kvality dveří Sapeli. Stejně jsme byli poté spokojeni s vlastní realizací, kde proběhla montáž dveří v dohodnutém termínu a všech 16 dveří (z toho 3 posuvů do pouzdra a 2 posuvů po stěně) nám 2 šikovní pánové namontovali během jednoho dne. Naprostá spokojenost a nic bychom u dveří neměnili (narozdíl od některých jiných dodávek při realizaci domu).
Krškovi, Loučeň / Sapeli Elegant

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top