Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Bezpečnostní dveře Sapeli

Sapeli nabízí hned dva způsoby ochrany osob a majetku prostřednictvím vchodových bezpečnostních dveří. Základní stupeň ochrany RC2 proti statickému a dynamickému zatížení a vysoký stupeň ochrany RC3 i proti takovým nešvarům jako je mechanická vrtačka nebo dlouhý šroubovák. To vše se stylem a designovým vkusem. Nepodceňujte zabezpečení svého bydlení a snižte riziko vykradení domácnosti až o 80 %. Ochrana proti požáru, hluku nebo chladu je vítaným bonusem navíc.

Bezpečnostní dveře RC2

Dřevěné bezpečnostní dveře

Celodřevěná masivní konstrukce dveří RC2 je vybavena třemi pasivními čepy a tří bodovým hákovým zámkem. Bezpečnostní dveře RC2 tak poskytují základní a plnohodnotnou ochranu proti nevítaným hostům. Dveře nelze prokopnout, vysadit ani vypáčit na zámkové straně. Funkčnost dveří lze povýšit o doplnění dalších vlastností jako je zvukotěsnost nebo kouřotěsnost.

Kovové bezpečnostní dveře

Kovové bezpečnostní dveře dodáváme ve variantě RC2 s šesti a RC3 dokonce sedmi bezpečnostními čepy. Kovové bezpečnostní zárubně a trezorový mechanismus dokonale chrání kompletní dveřní prostor. Dveře z kovu s protipožární odolností vydrží ohni vzdorovat plných 45 minut. I kovové dveře mohou bavit svou povrchovou úpravou. Tu je možno zvolit rozdílnou pro každou stranu dveří.
Dřevěné bezpečnostní dveře Kovové bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře RC3 jednopolodrážkové

Jednopolodrážkové dřevěné bezpečnostní dveře Sapeli RC3 jsou odlehčenou variantou dveří Golias se stejnými zabezpečovacími prvky. Výplň z překližkové desky Pyroplex ztenčuje křídlo dveří o 27 mm a snižuje tak zvukotěsnost na 33 dB.
Třídílný závěs s pasivním čepem Hákový zámek Bezpečnostní kování Okopný plech na vnější straně dveří

Bezpečnostní dveře RC3 Golias

Díky dokonalé zvukotěstnosti 43 dB jsou dřevěné bezpečnostní dveře Golias s vysokým stupněm ochrany ideální do panelových domů a bytů ve hlučném prostředí. Masivní 67 mm smrkový rám a výplň z plné dřevotřísky chrání nejen před hlukem, ale díky třem závěsům a 3 pasivním čepům i před neoprávněným vniknutím. 3 bodový hákový zámek se závorou jistí zabezpečení na maximum.
Třídílný závěs s pasivním čepem Hákový zámek Bezpečnostní kování
Vystaveno
v showroomu (2x)
Atypické úpravy
dveří

Reference

RC2 Sapeli dub struktur RC2 Sapeli dub struktur

Montáž bezpečnostních dveří RC2

Montáž bezpečnostních dveří RC2 - krok 1 Montáž bezpečnostních dveří RC2 - krok 2 Montáž bezpečnostních dveří RC2 - krok 3 Montáž bezpečnostních dveří RC2 - krok 4 Montáž bezpečnostních dveří RC2 - krok 5 Montáž bezpečnostních dveří RC2 - krok 6

Katalogy ke stažení

Katalog Sapeli (pdf, 15 MB)
Katalog Sapglass (pdf, 7 MB)
Katalog skel Sapeli (pdf, 26 MB)

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.