Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Reference od zákazníků

Dobrý den všem, kdo shání firmu pro nové dveře do svého bytu a domu. Musím velice chválit firmu pana Janíčka a jeho kolegů, až po montéry, kteří montují dveře. Na začátku nás překvapil přístup, odbornost, komunikace a i dobré rady, které zachycují váš rozpočet, se kterým přistupujete k zakázce. Dále bych rád poděkoval panu Machovi a jeho kolegovi, který provádí montáž. Vše s vámi projde, vysvětlí a předá odborné rady. Za mě vše proběhlo na jedničku, takto bych si to rád někdy představil i u jiných firem. Ještě jednou bych rád poděkoval panu Janíčkovi a jeho týmu.
Radek Štěpánek, Kněžmost / Sapeli Elegant
Vybírali jsme dveře pro náš nový dům a Studio interier Janiček byl od začátku favorit. Získal si nás přístupem milé paní Dlaskové na prodejně, kde nám bylo vše ukázáno, vysvětleno a případně doporučeno, tak i poměrem ceny vs kvality dveří Sapeli. Stejně jsme byli poté spokojeni s vlastní realizací, kde proběhla montáž dveří v dohodnutém termínu a všech 16 dveří (z toho 3 posuvů do pouzdra a 2 posuvů po stěně) nám 2 šikovní pánové namontovali během jednoho dne. Naprostá spokojenost a nic bychom u dveří neměnili (narozdíl od některých jiných dodávek při realizaci domu).
Krškovi, Loučeň / Sapeli Elegant
Na konci naší první a na delší dobu snad poslední rekonstrukce došla řada i na interiérové dveře. Objeli jsme několik prodejen, vymysleli několik barevných variant/typů dveří, ale stále to nebylo ono, chybělo nadšení a radost z výběru. Až o sobotním dopoledni, když jsme zavítali do Sapeli - Studia Interier a shodou okolností narazili i na majitele, pana Janíčka, pomohl nám vybrat přesně tu variantu, kdy opadly veškeré obavy, zda jsme vybrali správně. Přesvědčil nás, že i bílé dveře se dají udělat tak, aby byly šmrncovní! Hliníkové orámování, zapuštěné panty v rámu, magnetická střelka, drobnosti, kterých si každý všimne a dveře dělají neobyčejnými. Na závěr bych pochválil i chlapy provádějící montáž, ta u pěti dveří byla do tří hodin hotová bez jakýchkoli problémů a vše sedí perfektně jak má.
Novotní, Mladá Boleslav / Sapeli Elegant
Při stavbě našeho domova jsme chtěli dveře na celý život. Bohužel během celé stavby jsme výběr dveří nechali na poslední chvíli a bylo zde nalezeno několik odchylek, které se zdály být problémem. Oslovili jsme dodavatelé dveří v okolí a velice nás zaujal přístup a bezproblémové jednání v Sapeli - Studio interier. Byli jsme velmi spokojení s jednáním paní Karbanové na pobočce, která nám navrhla několik variant a měla s námi trpělivost. Co se týká montáže, tak nás velmi překvapila rychlost instalace 11ti dveří a čistota. Dveře se nám velmi líbí a každý nám je chválí. Můžeme jen doporučit.
Vojtíškovi, Mnichovo Hradiště / Sapeli Elegant
Chtěli bychom tímto poděkovat Studiu Interier Janíček za skvěle odvedenou práci při pořízení nových obložkových dveří. Profesionální přístup již při prvotním návrhu, nacenění a ochota přizpůsobit nabídku našim přáním nás velice potěšilo. I přes nestandardní stavební otvory dokázal pan Janíček vymyslet řešení přímo nám na míru a to za cenu téměř stejnou jako za standardní obložky a dveře. Příjemným překvapením bylo také dodržení termínu realizace, což je v dnešní době výjimkou. Co se týká samotné realizace, ta proběhla naprosto bezproblémově. Montážníci byli šikovní, pečliví, čistotní a přesto rychlí. Studio Interier Janíček můžeme jedině doporučit!
Kopalovi, Mladá Boleslav - Láskov / Sapeli Elegant
Když jsme vybírali dveře do našeho domu, měli jsme původně v úmyslu oslovit pouze velká pražská studia v domnění toho, že budou levnější než menší prodejci. O to větší překvapení bylo, když jsme od Studia Interier obdrželi příznivější cenovou nabídku, která splnila naše očekávání. Zároveň nás také potěšil přístup pana Janíčka, když nám při zaměření vše vysvětlil a doporučil vhodné typy dveří a materiály. Neméně jsme byli spokojení s montáží, která proběhla precizně a rychle, navzdory tomu, že jsme měli 18 dveří (z toho 2 protipožární, 1 skleněná stěna s křídlem, 1 posuvné na stěnu). I když byla cena hlavním kritériem výběru, líbil se mi osobní přístup zaměstnanců Studia Interier. Mohu jen doporučit.
Štípkovi, Stará Boleslav / Sapeli Elegant
Byly nám namontovány dveře SAPELI. Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu studiu. Zejména bych chtěla poděkovat paní Markétě Dlaskové, která trpělivě a pečlivě vše vysvětlila a byla velmi vstřícná a ochotná. Dále bych chtěla poděkovat montážníkům za velmi pěkně provedenou práci a profesionální přístup.
Anežka Růžičková, Tuklaty / Sapeli Elegant
Další reference pro vás připravujeme

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top
Ikona covid
Vážení zákazníci,
vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Vás prosíme, abyste si sjednali termín schůzky na naší vzorkovně předem.

Schůzku si můžete domluvit na telefonních číslech 608 108 080 nebo 777 748 080.

Děkujeme Vám za pochopení.