Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Reference od zákazníků

Dobrý den všem, kdo shání firmu pro nové dveře do svého bytu a domu. Musím velice chválit firmu pana Janíčka a jeho kolegů, až po montéry, kteří montují dveře. Na začátku nás překvapil přístup, odbornost, komunikace a i dobré rady, které zachycují váš rozpočet, se kterým přistupujete k zakázce. Dále bych rád poděkoval panu Machovi a jeho kolegovi, který provádí montáž. Vše s vámi projde, vysvětlí a předá odborné rady. Za mě vše proběhlo na jedničku, takto bych si to rád někdy představil i u jiných firem. Ještě jednou bych rád poděkoval panu Janíčkovi a jeho týmu.
Radek Štěpánek, Kněžmost / Sapeli Elegant
Vybírali jsme dveře pro náš nový dům a Studio interier Janiček byl od začátku favorit. Získal si nás přístupem milé paní Dlaskové na prodejně, kde nám bylo vše ukázáno, vysvětleno a případně doporučeno, tak i poměrem ceny vs kvality dveří Sapeli. Stejně jsme byli poté spokojeni s vlastní realizací, kde proběhla montáž dveří v dohodnutém termínu a všech 16 dveří (z toho 3 posuvů do pouzdra a 2 posuvů po stěně) nám 2 šikovní pánové namontovali během jednoho dne. Naprostá spokojenost a nic bychom u dveří neměnili (narozdíl od některých jiných dodávek při realizaci domu).
Krškovi, Loučeň / Sapeli Elegant
Na konci naší první a na delší dobu snad poslední rekonstrukce došla řada i na interiérové dveře. Objeli jsme několik prodejen, vymysleli několik barevných variant/typů dveří, ale stále to nebylo ono, chybělo nadšení a radost z výběru. Až o sobotním dopoledni, když jsme zavítali do Sapeli - Studia Interier a shodou okolností narazili i na majitele, pana Janíčka, pomohl nám vybrat přesně tu variantu, kdy opadly veškeré obavy, zda jsme vybrali správně. Přesvědčil nás, že i bílé dveře se dají udělat tak, aby byly šmrncovní! Hliníkové orámování, zapuštěné panty v rámu, magnetická střelka, drobnosti, kterých si každý všimne a dveře dělají neobyčejnými. Na závěr bych pochválil i chlapy provádějící montáž, ta u pěti dveří byla do tří hodin hotová bez jakýchkoli problémů a vše sedí perfektně jak má.
Novotní, Mladá Boleslav / Sapeli Elegant
Při stavbě našeho domova jsme chtěli dveře na celý život. Bohužel během celé stavby jsme výběr dveří nechali na poslední chvíli a bylo zde nalezeno několik odchylek, které se zdály být problémem. Oslovili jsme dodavatelé dveří v okolí a velice nás zaujal přístup a bezproblémové jednání v Sapeli - Studio interier. Byli jsme velmi spokojení s jednáním paní Karbanové na pobočce, která nám navrhla několik variant a měla s námi trpělivost. Co se týká montáže, tak nás velmi překvapila rychlost instalace 11ti dveří a čistota. Dveře se nám velmi líbí a každý nám je chválí. Můžeme jen doporučit.
Vojtíškovi, Mnichovo Hradiště / Sapeli Elegant
Chtěli bychom tímto poděkovat Studiu Interier Janíček za skvěle odvedenou práci při pořízení nových obložkových dveří. Profesionální přístup již při prvotním návrhu, nacenění a ochota přizpůsobit nabídku našim přáním nás velice potěšilo. I přes nestandardní stavební otvory dokázal pan Janíček vymyslet řešení přímo nám na míru a to za cenu téměř stejnou jako za standardní obložky a dveře. Příjemným překvapením bylo také dodržení termínu realizace, což je v dnešní době výjimkou. Co se týká samotné realizace, ta proběhla naprosto bezproblémově. Montážníci byli šikovní, pečliví, čistotní a přesto rychlí. Studio Interier Janíček můžeme jedině doporučit!
Kopalovi, Mladá Boleslav - Láskov / Sapeli Elegant
Když jsme vybírali dveře do našeho domu, měli jsme původně v úmyslu oslovit pouze velká pražská studia v domnění toho, že budou levnější než menší prodejci. O to větší překvapení bylo, když jsme od Studia Interier obdrželi příznivější cenovou nabídku, která splnila naše očekávání. Zároveň nás také potěšil přístup pana Janíčka, když nám při zaměření vše vysvětlil a doporučil vhodné typy dveří a materiály. Neméně jsme byli spokojení s montáží, která proběhla precizně a rychle, navzdory tomu, že jsme měli 18 dveří (z toho 2 protipožární, 1 skleněná stěna s křídlem, 1 posuvné na stěnu). I když byla cena hlavním kritériem výběru, líbil se mi osobní přístup zaměstnanců Studia Interier. Mohu jen doporučit.
Štípkovi, Stará Boleslav / Sapeli Elegant
Byly nám namontovány dveře SAPELI. Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu studiu. Zejména bych chtěla poděkovat paní Markétě Dlaskové, která trpělivě a pečlivě vše vysvětlila a byla velmi vstřícná a ochotná. Dále bych chtěla poděkovat montážníkům za velmi pěkně provedenou práci a profesionální přístup.
Anežka Růžičková, Tuklaty / Sapeli Elegant
Další reference pro vás připravujeme

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top