Showroom SAPELI
s největším výběrem
608 108 080
Ptácká 294, Mladá Boleslav

Posuvné dveře Sapeli

Uvolněte domácí prostor a provzdušněte své bydlení posuvnými interiérovými dveřmi Sapeli. Křídlo dveří posouvané těsně podél stěny vytvoří v místnosti neobvyklý designový prvek. Kromě klasických dřevěných nebo skleněných křídel můžete volit i dveře s vitrážemi a získat tak neotřelý pokojový solitér. Posuvné dveře nevyžadují stavební úpravy. Jejich tichý a hladký chod ocení nejen rodiny s dětmi. Řekněte změně ano a přijďte si vybrat šoupací dveře přesně podle svého gusta.

Systém Smart Soft

Nejpopulárnější varianta posuvných dveří Sapeli Smart Soft systém se vyznačuje skvělou variabilitou za rozumnou cenu. Vyberte si dřevěné nebo skleněné dveře, dřevěnou nebo hliníkovou garnyž a rozhodněte se, jestli boční sloupek pro zamykání dveří ano nebo ne. Pak už stačí jen nové posouvací dveře do pokoje namontovat a je to.

Systém Minima

Máte doma občas rozbroje kvůli bouchání s dveřmi? Zastavte zbytečné hádky a vsaďte na posouvací dveře Sapeli se systémem Minima. Softový dotah dveří už zajistí, aby bylo doma ticho a klid. Minimalistický vzhled garnyží podtrhne moderní styl Vašeho bydlení.

Systém Ulterior

Uvažujete o posuvných dveřích do bytu, ale jediné, co Vás v konečném rozhodnutí brzdí je to, že se Vám nelíbí viditelná garnýž při zavřených dveřích? I pro Vás máme řešení. Interiérové dveře Sapeli se systémem Ulterior. Posuvná lišta se při zavření dveří schová a nikdo na první pohled vůbec nepozná, že máte doma šoupací dveře. Ulterior bez garnýže a se skrytým kováním dodáváme s i bez zárubní.

Systém Avanza Heavy

Sapeli má řešení pro každý prostor, pro každé dveře. Nevadí, že ty, které jste si vybrali, jsou těžké. Můžete je mít v posuvné variantě. Stačí použít systém Avanza Heavy a dveře s hmotností vyšší, než 40 kg budou jezdit bez problémů a hezky tiše. Těžké dveře musí být bezpečné. A proto tento systém nabízí i možnost softového tlumení.

Reference

Posuvné dveře na stěnu Posuvné dveře na stěnu Minima Minima - grafosklo Smart Soft Stěna Trix Heavy Trix Heavy do stropu Trix Heavy do stropu Elegant M40 dýha wenge posuv na stěnu

Vizualizace

Posuvné dveře Posuvné dveře Posuvné dveře Posuvné dveře Posuvné dveře Posuvné dveře

Katalogy ke stažení

Katalog Sapeli (pdf, 15 MB)
Katalog Sapglass (pdf, 7 MB)
Katalog skel Sapeli (pdf, 26 MB)

Líbí se Vám dveře Sapeli?

Studio Interier
Designové centrum
Dveře Sapeli
Stavební pouzdra JAP
Skryté zárubně JAP
Dveřní systémy.cz
Top